اخبار و اعلانات

اعلام نتایج رتبه بندی سال 1401 نشریات علمی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و کسب رتبه الف

به اطلاع محققان محترم و مخاطبان ارجمند نشریه اقتصاد کشاورزی و توسعه می رساند، در جدیدترین فهرست رتبه‌بندی نشریات وزارت علوم در سامانه نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نشریه اقتصاد کشاورزی و توسعه در سال 1401 با ضریب تاثیر ۰.350 رتبه «الف» را کسب نموده است. 

مطالعه بیشتر

تسلیت به سردبیر محترم فصلنامه جناب آقای دکتر نجفی

استاد ارجمند جناب آقای دکتر بهاء الدین نجفی درگذشت همسر گرامی را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و ازخداوند متعال برای آن مرحومه غفران الهی و برای بازماندگان صبر و سلامت خواستاریم.

مطالعه بیشتر

مقالات فصلنامه اقتصاد کشاورزی و توسعه در پایگاه CABI

ضمن قدردانی از زحمات نویسندگان عزیز، داوران گرامی و همچنین اعضای محترم هیات تحریریه فصلنامه، به استحضار می‌رساند پیرو اعلام پذیرش از سوی CABI، مقالات فصلنامه در پایگاه CAB Abstracts نمایه خواهد شد. ضمنا فصلنامه اقتصاد کشاورزی و توسعه در فهرست مخزن کامل پایگاه مذکور نیز قرار خواهد گرفت. ذیلا بخشی از ایمیل دریافتی که حاوی برخی اهداف پایگاه CABI یا "Center for Agriculture and Biosciences International" می‌باشد، ذکر شده است:   Thank you for your journal submission. I am pleased to say it has been accepted for inclusion in the CAB Abstracts database. I am also writing to tell you about a full text repository that has been developed by CABI. As you know, CABI (https://www.cabi.org) is ...

مطالعه بیشتر

افزایش مبلغ هزینه داوری و انتشار مقالات از اول دی‌ماه 1400

بر اساس مصوبه مورخ 1400/9/13 هیات رئیسه موسسه پژوهش‌های برنامه‌ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی، از تاریخ 1400/10/1 بابت داوری هر مقاله مبلغ 1500000 ریال و بابت پذیرش نهایی و انتشار مقاله مبلغ 1500000 دریافت می‌شود. 

مطالعه بیشتر

فصلنامه اقتصاد کشاورزی و توسعه در پایگاه DOAJ نمایه شد

فصلنامه اقتصاد کشاورزی و توسعه در پایگاه DOAJ نمایه شد.     یادآور می‌شود پایگاه DOAJ یا Directory of Open Access Journals مجلاتی را نمایه‌ می‌کند که مقالات خود را به صورت دسترسی آزاد منتشر می‌کنند. پایگاه مذکور تمامی موضوعات علمی و پژوهشی را پوشش می‌دهد و مجلات در این پایگاه به صورت رایگان و تمام متن و بدون محدودیت، در دسترس می‌باشند. درخواست‌های نمایه‌سازی مجلات، توسط یک هیئت داوری در DOAJ بررسی می‌شوند و در صورت رعایت استانداردهای تعریف شده، در پایگاه مذکور نمایه خواهند شد.   https://doaj.org/toc/2645-6443

مطالعه بیشتر

اختصاص شناسه DOR به مقالات منتشر شده از سال 1397 به بعد

پس از اختصاص شناسه DOI به مقالات منتشر شده از سال 1398، شناسه DOR نیز به مقالات تعلق گرفت (برای مقالات منتشر شده از سال 1397 به بعد). البته نمایش شناسه مذکور در سایت فصلنامه پس از فراهم شدن تمهیدات لازم توسط شرکت پشتیبانی کننده سامانه(سیناوب)، میسر خواهد شد. در حال حاضر، نویسندگان محترم مقالات منتشر شده در دوره زمانی اشاره شده، در صورت تمایل برای دریافت شناسه DOR، از طریق ایمیل فصلنامه، مکاتبه فرمایند.

مطالعه بیشتر

شناسه DOI مقالات فصلنامه

با دریافت پیش ‎‏شماره اختصاصی DOI برای موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی، از سال 1398 به مقالات فصلنامه شناسه DOI تعلق گرفت.

مطالعه بیشتر