اخبار و اعلانات

فصلنامه اقتصاد کشاورزی و توسعه در پایگاه DOAJ نمایه شد

فصلنامه اقتصاد کشاورزی و توسعه در پایگاه DOAJ نمایه شد.     یادآور می‌شود پایگاه DOAJ یا Directory of Open Access Journals مجلاتی را نمایه‌ می‌کند که مقالات خود را به صورت دسترسی آزاد منتشر می‌کنند. پایگاه مذکور تمامی موضوعات علمی و پژوهشی را پوشش می‌دهد و مجلات در این پایگاه به صورت رایگان و تمام متن و بدون محدودیت، در دسترس می‌باشند. درخواست‌های نمایه‌سازی مجلات، توسط یک هیئت داوری در DOAJ بررسی می‌شوند و در صورت رعایت استانداردهای تعریف شده، در پایگاه مذکور نمایه خواهند شد.   https://doaj.org/toc/2645-6443

مطالعه بیشتر

اختصاص شناسه DOR به مقالات منتشر شده از سال 1397 به بعد

پس از اختصاص شناسه DOI به مقالات منتشر شده از سال 1398، شناسه DOR نیز به مقالات تعلق گرفت (برای مقالات منتشر شده از سال 1397 به بعد). البته نمایش شناسه مذکور در سایت فصلنامه پس از فراهم شدن تمهیدات لازم توسط شرکت پشتیبانی کننده سامانه(سیناوب)، میسر خواهد شد. در حال حاضر، نویسندگان محترم مقالات منتشر شده در دوره زمانی اشاره شده، در صورت تمایل برای دریافت شناسه DOR، از طریق ایمیل فصلنامه، مکاتبه فرمایند.

مطالعه بیشتر

شناسه DOI مقالات فصلنامه

با دریافت پیش ‎‏شماره اختصاصی DOI برای موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی، از سال 1398 به مقالات فصلنامه شناسه DOI تعلق گرفت.

مطالعه بیشتر